O našem pivu

opivu-1

10% nepasterované světlé výčepní

Pivo plzeňského typu připravené z kvalitních domácích českých surovin. Osloví krásně zlatavou barvou, jemnou chmelovou hořkostí, vysokou kvalitou pěny a lehkou, příjemnou a osvěžující chutí. Nejlépe si jej vychutnáte při posezení s přáteli.
Minimální obsah alkoholu 3,6%.

opivu-2

12% nepasterovaný světlý ležák

Pivo plzeňského typu připravené z kvalitních domácích českých surovin. Zaujme nezaměnitelnou chutí českého chmele, příjemnou hořkostí a vůní. Tradiční receptura, sytě zlatavá barva, plná sladová chuť a výrazná, ale jemná chmelová hořkost dodávají tomuto pivu nádech elegantního doplňku k dobrému jídlu i k přátelské atmosféře.
Minimální obsah alkoholu 4,8%.

opivu3

12% nepasterovaný polotmavý ležák

Pivo plzeňského typu připravené z kvalitních domácích českých surovin. Zaujme nezaměnitelnou chutí českého chmele, příjemnou hořkostí a vůní. Tmavě jantarová barva a výrazná hořkonasládlá chuť vznikne díky přidání karamelizovaného sladu. Receptura a dostatečná 6-8 týdenní doba ležení v chladu ležáckého sklepu vytvoří pivu hustou krémovou pěnu, dokonalý říz a plnou chuť. Je výtečným doplňkem k dobrému jídlu i k posezení v klidné a pohodové atmosféře.
Minimální obsah alkoholu 4,8%.

opivu4

15% nepasterovaný silné pivo

Pivo plzeňského typu připravené z kvalitních domácích českých surovin. Potěší lahodným chmelovým nádechem, příjemnou hořkostí a vůní. Výjimečná receptura, sytá jantarově medová zlatavá barva, plná sladová chuť a výrazná chmelová hořkost patří k tomuto pivu stejně tak, jako vyšší podíl alkoholu. Proto je „patnáctka“ silným a bohatým pivem s břitkým řízem a hustou pěnou. Způsob vaření a šestitýdenní doba ležení v chladu ležáckého sklepu nadělí tomuto pivu nálepku „sváteční“. Hodí se k dobrému jídlu s posezením v klidné i slavnostní atmosféře.
Minimální obsah alkoholu 6,7%.

13% nepasterovaný silné pivo

Pivo plzeňského typu připravené z kvalitních domácích českých surovin. Velikonoce jsou svátky jara a příroda se všude kolem ukazuje v plné síle. A v plné síle se představuje i naše „třináctka“. Potěší svěžím chmelovým nádechem, příjemnou hořkostí a vůní. Výjimečná receptura, sytá jantarově zlatavá barva, plná sladová chuť a výrazná chmelová hořkost řadí „třináctku“ mezi silnější piva s pořádným řízem a čepicí husté pěny. Způsob vaření a šestitýdenní doba ležení v chladu ležáckého sklepu přidělí tomuto pivu nálepku „sváteční“. Hodí se k dobrému jídlu. Takové nadívané kozlečí hrudí s jarními bylinkami a velikonoční „třináctkou“ jsou tím nejlepším základem pro velikonoční atmosféru v rodině i při posezení s přáteli.
Minimální obsah alkoholu 5,2%.

Comments are closed